انتقاد کارشناسان از برخورد منفعلانه دولت در قبال نقدینگی

فارکس – انتقاد کارشناسان از برخورد منفعلانه دولت در قبال نقدینگی

فارکس

انتقاد کارشناسان از برخورد منفعلانه دولت در قبال نقدینگی
کارشناسان اقتصادی علت اساسی ارتقاء نقدینگی را مداخله دولت در سازوکارهای اقتصادی دانستند و از برخورد منفعلانه سیاستگذار با مورد نقدینگی انتقاد کردند .
کامران ندری متخصص مبلغی و بانکی در برنامه عنوان امشب کانال خبر سیما اعلام‌کرد : تا به امروز اخلاق پول در کانال بانکی فراوان بالا بوده است .

ندری اذعان کرد : چالش پرورش نقدینگی در پیشین و در دولت های پیشین نیز بوجود آمده است و علت اساسی آن مداخله دولت در سازوکارهای اقتصادی است .

انتقاد کارشناسان از برخورد منفعلانه دولت در قبال نقدینگی

این متخصص ارتقاء ارزش ها و تورم را دائمی دانست و با اشاره به ارتقا بیشتر خوراکی ها و مواد غذایی نسبت به بقیه اقلام افزود : دخالت دولت منجر شده که عامه مردم تورم را در جامعه دوچندان حس نکنند .

ندری میزان نقدینگی مملکت را 1650 هزار میلیارد تومان تا پیشین از سال 96 اذعان کرد و افزود : در صورتی امداد بانک مرکزی نباشد بانک ها بعنوان یک بنگاه اقتصادی نمی توانند به تعهداتشان کار نمایند .

یوسف کاووسی دیگر متخصص مبلغی و بانکی حاضر در برنامه هم اعلام کرد : در شهریور سال 96 بانک مرکزی و گروه مجموعه اقتصادی درصدد پائین آوردن نرخ سود بانکی بودند و بانک مرکزی بدین سود رسید که بازوی ایجاد جامعه بضاعت و توان پرداخت سود 20 درصدی را ندارد . ­

فارکس

کاووسی به مطالبات معوق بانک ها از تولیدکنندگان اشاره نمود و در رابطه پیش بینی ها دولت برای در اختیار گرفتن نقدینگی افزود : آخری تدبیری که دولت و بانک مرکزی انجام اعطا کرد فروش سکه و گردآوری نقدینگی جامعه بود .

انتقاد کارشناسان از برخورد منفعلانه دولت در قبال نقدینگی
وی به طلا جواهرات بعنوان ذخایر بانک مرکزی از سالهای پیشین اشاره نمود و اعلام‌کرد : بانک مرکزی احتمال دارد کار صحت در ارائه و فروش ذخایر طلای سرزمین نکرد , طلایی که در سالیان مقاومت و تحریم گردآوری شده بود .

کاووسی همینطور از استوار نبودن سیاست های اقتصادی و سرمایه گذاری های کوتاه دوران انتقاد کرد و اظهار کرد : بانک مرکزی تا کنون آماری اعلام نکرده است اما می توان خاطرنشان کرد حدود 50 درصد نقدینگی اخیر از سپرده های بانکی به بازار وارداتی شده‌است . ­

عزیز نژاد دیگر متخصص اقتصادی هم درباره با نقدینگی اظهار کرد : نوسانات اقتصادی میزان دارایی مرزوبوم را زیر تاثیر قرار میدهد از طرفی کانال بانکی مبتنی بر تعادل در مرحله طومار خویش بانک بایستی در راستای مدیر ریسک نقدینگی جنبش نماید .

انتقاد کارشناسان از برخورد منفعلانه دولت در قبال نقدینگی

اکسپرت فارکس چيست؟ اکسپرت مارتينگل اکسپرت مووينگ اوريج اکسپرت نويسي اکسپرت نويسي در فارکس اکسپرت نويسي فارکس اکسپرت هاي فارکس

متخصص مبلغی و بانکی افزود : با دقت به این‌که بانک بضاعت و توان محافظت پول در زمانیکه مالک سرمایه آن را مطالبه نماید ندارند به این ترتیب برای انجام تعهدات خویش در پرداخت سودهای قبل مجبورند سرمایه های جدیدی را با تعهد پرداخت سود بیشتر جذب نمایند .

وی صرفا منش رویه ممکن برای خروج این بن بست را خروج بانک ها از بنگاه داری و تصحیح ساختار بانکی میهن و شورای پول دانست . ­­
/ انتقاد کارشناسان از برخورد منفعلانه دولت در قبال نقدینگی
بها جهانی نفت روز جاری ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
به‌دنبال تصمیم کارگران صنعت نفت نروژ برای اعتصاب , ارزش جهانی نفت ارتقاء یافت .
بها نفت برنت روز سه‌شنبه به دلیل ارتقا نگرانی ها نسبت به نبود عرضه رو به ارتقا گذاشت .

ارزش هر بشکه نفت برنت در معاملات روز جاری با 34 سنت ارتقاء به 78 دلار و 41 سنت رسید . بها نفت نپخته ایالات متحده نیز با 17 سنت ارتقا به 74 دلار و 2 سنت رسید .

انتقاد کارشناسان از برخورد منفعلانه دولت در قبال نقدینگی

سیاست ایالات متحده برای بازگرداندن تحریم نفتی جمهوری اسلامی ایران بازار جهانی نفت را نسبت به هرگونه دگرگون سازی و تغییر‌و تحول در بخش ساخت و عرضه اصلی نموده است به نحوی که کوچکترین احتمال از پیدایش وقفه در ساخت و عرضه نفت بها های جهانی این مال را جا به جا می نماید .

به گفته تحلیلگران , نشر اخباری در زمینه ی تصمیم کارگران صنعت نفت نروژ برای اعتصاب برهان حساس بالا رفتن بها نفت در معاملات روز سه‌شنبه تیتر شده‌است .