فارکس – داورزنی : تبعیضی در کار نیست , استقلال و پرسپولیس را به یک دیده نگاه می‌کنیم

فارکس
داورزنی : تبعیضی در کار نیست معاون گسترش ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوان ها اعلام‌کرد : اصلا تبعیضی در کار نیست و استقلال و پرسپولیس را به یک دیده نگاه میکنیم و در قبال هر دوی این باشگاه‌ها به یک مقدار مسئولیت داریم .
محمدرضا داورزنی در گفت‌وگو با مقر خبری وزارت ورزش و جوان ها در زمینه‌ی دغدغه‌های علاقه مندان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بیان کرد : اینجانب فکرمی کنم دوستان خوب ما در هر دو باشگاه مقداری درباره‌ی آگهی اقدامات حساس ضعیف کار می‌نمایند و می بایست حتما اقدامات مثبت دو سال اخیر را بیشتر پوشش می‌دادند . داورزنی : تبعیضی در کار نیست 

نائب رئیس بسط ورزش قهرمانی و ماهر وزارت ورزش و جوان ها ادامه اعطا کرد : در‌حالتی که مورخ ورزش مملکت را بررسی کنیم در هیچ مقطعی سرخابی ها منزلت و شرایط کنونی را به طور به طور همزمان نداشتند .

این بدان معناست که وزارت ورزش اقدامات مهمی در ساختار سازی و امداد به رفع مانع ها و مشکلات مختلف دو باشگاه داشته است . بایستی استقلال و پرسپولیس در سوی خودکفایی می رفتند که خوشبختانه از حدود سه سال پیش بدین طرف جور بازاریابی در‌این دو باشگاه آغاز شد و در دو سال قبلی منابع مالی خیر و خوبی از روش حامی مالی و یاری های مردمی به آن‌ها تزریق شد .

داورزنی افزود : از طرفی دیگر تصحیح ساختار دو باشگاه , رمز و سامان دادن به اعضای هیئت مدیره و تصحیح شرایط مجمع زیاد دارای اهمیت بود . همینطور طلبکاران متعددی که‌این دو باشگاه داشتند و سماجت فیفا به روشن سازی حالت مالی سبب شده بود استقلال و پرسپولیس در شرایط بحرانی قرار داشته باشند و استانداردهای واجب را برای حضور در لیگ قهرمانان نداشته باشند .

اکسپرتيج اموزش فارکس طلا انتخاب استراتژي معاملاتي انواع استراتژي معاملاتي انواع استراتژي هاي معاملاتي در بورس انواع استراتژي هاي معاملاتي در فارکس ايا فارکس غيرقانوني است بروکر اينستا فارکس

او در زمینه‌ی بدهی‌های مالی دو باشگاه اذعان کرد : موقعیت به طوری بود که هر روز یک طلبکار تازه حقیقی وواقعی یا این که حقوقی پیدا می‌شد و هر یک نیز طومار ای یا این که مدرکی داشتند و ابدا اعداد و ارقام معین کمبود .

مدیران قبل هریک بدهی جدیدی طولانی تر کرده بودند و سوق‌دهی این موردها و وصال به عدد حقیقی و واقعی بدهی ها به هیچ وجه کار سادگی فقدان . از طرفی بعضا پرونده به فیفا کشیده شده بود و استدلال تهدید کننده برای هر 4 باشگاه جمهوری اسلامی ایران در مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا بود . کلیه این مورد ها باشگاه های ما‌را در نصفه دوم سال قبل در یک سرگردانی و سردرگمی قرار داده بود .

داورزنی بعد از آن با اشاره به ورود به موقع وزیر ورزش و جوان ها به جهت دهی حیاتی کارها دو باشگاه در 3 ماه نهایی سال قبل بیان کرد : جلسات زیادی با مدیران دو باشگاه و کمیته انتخاب حالت تشکیل شد و پرونده‌های مختلفی که ممکن است بعضی‌ها بیشتراز 15 سال گشوده بود بررسی شد .

چه بسا برخی از پرونده‌ها رای فیفا را گرفته بود و در شرایطی که پیگیری‌های پزشک سلطانی‌فر , فدراسیون فوتبال و مدیران دو باشگاه فقدان با مشکلات بدون شوخی مواجه می شدیم .

از سمت دیگر فرایند تامین منابع از اسپانسرها به خیر طی شد و موقعیت به نحوی شد که‌این دو باشگاه سوای ریالی یاری از دولت نیز به سازمان کارها روان پرداختند و نیز مبلغ اکثر ای از بدهی های قبلی را پرداخت کردند و درصد یه خرده از بدهی ها به افراد واقعی باقی مانده است که آن نیز در اکنون پیگیری و حل و فصل است . از سمت دیگر نتایج زیاد خیر نیز بوسیله هر دو باشگاه کسب شد .

بروکر خوب فارکس بروکر روبو فارکس بروکر شدن فارکس بروکر فارکس بروکر فارکس آلپاري بروکر فارکس اکسنس بروکر فارکس ايران بروکر فارکس ايراني بروکر فارکس با کمترين اسپرد

نائب رئیس توسعه و گسترش ورزش قهرمانی و ماهر وزارت ورزش و جوان ها افزود : هر دو باشگاه عملکرد کردند تعهد جدیدی تولید نکنند و بدهی های قبلی را کاهش دهند و ما از مدیران دو باشگاه درخواست داریم آگهی ظریف انجام دهند تا طرفداران بتوانند حالت قبل را با اکنون مقایسه نمایند . مشکلات و گرفتاری فراوان متعددی که مدیران استقلال و پرسپولیس دارا‌هستند نباید بازدارنده از رفلکس این زحمات شبانه روزی خودشان بشود .

در زمان مورخ به یاد نداریم هم‌زمان این دو باشگاه به سطح یک چهارم لیگ قهرمانان رسیده و چنین حالت آماده‌ای داشته باشند .

بروکر مناسب براي فارکس بروکر ها بروکر هات بروکر هات فارکس بروکر هاي ايران بروکر هاي باينري آپشن

داورزنی اعلام‌کرد : ابدا تبعیضی دربین دو باشگاه در کار نیست و هر دو را به یک دیده نگاه می کنیم . وزارت ورزش در قبال هر دوی این باشگاه‌ها مسئولیت دارااست که ولی امید واریم که هر چه زودتر وضعیت واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش محرمانه مهیا شود و وزارت ورزش به نقش نظارتی و کلان خویش بپردازد . کار ما سازمان و ارزیابی کلی است و در مساله داخلی مانند جذب بازیکن یا این که مربی دخالت نمی‌کنیم .

این دو باشگاه به نوعی به وسیله دوستداران سازمان میگردند و احتمال دارد یکی به عنوان مثال 20میلیون و یکی 25 میلیون هوادار داشته باشند که خب در منابع درآمدی و اقتدار جذب بازیکن خوب تر آن ها تاثیر داراست .

ولی وزارت ورزش دخالتی درین درآمد نمی‌کند که بخواهد به یکی کمتر و به یکی بیشتر بدهد . این باشگاه با پول خویش طرفداران و با سوق دهی مدیران سازمان می شود و ما صرفا نقش حمایتی و کلان خویش را به طور یکسان برای هر دو انجام میدهیم . خاطر طرفداران از این بابت راحت باشد که نگاه وزارت ورزش به هردو یکسان است .
وی افزود : ایراد هر دو باشگاه ایراد وزارتخانه است و وظیفه داریم به هر نحوی برای حل موضوع ورود کنیم و برای ما حساس رفع خلل است . یک اصل کلی داریم که در حالتی که هم اکنون استقلال و پرسپولیس عالی باشد حالا فوتبال ملی عالی است و جا داراست به ملت ایران بزرگ بازی های براق گروه ملی فوتبال در لیوان جهانی را شادباش بیان کنم .

بروکر فارکس تايم بروکر فارکس چيست بروکر فارکس در ايران بروکر فارکس در تهران بروکر فارکس در دبي بروکر فارکس فور يو

در‌صورتی‌که این دو باشگاه عالی سازمان نشوند بی تردید در مجموعه ملی ما اثر میگذارد و چنانچه شرایط فعلی مردمان از فوتبال و تلاش گروه ملی در لیوان جهانی راضی میباشند زیرا این دو باشگاه با کمترین لبه سازمان می گردند .

 

داورزنی در مورد مراقبت سرمربیان پیروز استقلال و پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات خاطرنشان کرد : ما از تصمیم باشگاه ها حمایت می‌کنیم وظیفه ما تنها برطرف کردن مشکلات کلان در مباحث در بین المللی است .

به عنوان مثال در مواقعی مانند سرباز قهرمان و تعامل با بقیه وزارتخانه ها نظیر وزارت کارها خارجه و ارتباطات ما در کنار فدراسیون فوتبال و باشگاه ها هستیم . منطق می گوید دو سرمربی پیروز نگهداری شوند و هر تصمیمی که مدیران دو باشگاه بگیرند ما حمایت میکنیم .

او خاطرنشان کرد : ما به احساسات طرفداران احترام می‌گذاریم و حرفشان را می شنویم . انتقاد هیچ ایرادی ندارد و مدیران دو باشگاه نیز گوش شنوا مقابل منظور های منطقی دارا‌هستند .

ما نیز منظور هایی که امکان اجرا دارا هستند را با تمام وجود پیگیری می‌کنیم البته در مواقعی نظیر جذب و مراقبت بازیکنان برای هیچ باشگاهی دخالت نمی‌‌کنیم . این موردها ساز و کار مختص خودش را داراست و باشگاه منابع درآمدی هر ساله و توان پاسخگویی به تعهدات را بایستی تحقیق کند . تصمیم احساساتی میتواند ابعاد عواقب بدی برای مدیران داشته باشد و بایستی منطقی نگاه کرد . ضمن این که گرفتاری هوادارن برای نگهداری گروه را عالی فهم و شعور می‌کنیم و هر دو باشگاه نیز با مدیر منابع خویش حتما سعی بر از دست ندادن بازیکنان حساس خویش دارا‌هستند .

مجددا تاکید می‌کنم ما نقش حمایتی خویش را یکسان برای هر دو خوا‌هیم داشت ولی در تصمیمات دخالتی نداریم .

بروکر فارکس فيبو بروکر فارکس معتبر بروکر فارکسر بروکر لايت فارکس بروکر مستر فارکس بروکر معتبر فارکس در ايران

داورزنی در جواب به مشخص و معلوم نبودن سقف رقم نقل و انتقالات و جهت دهی این مورد بیان کرد : ما نیاز به خوی ماهر در حوزه باشگاه داری داریم . جهان به چه مسیری رفته است؟

آیا تنها بازیکن از خارج به هر قیمتی خریده است یا این که به جای نقش تیمداری حقیقتا سراغ باشگاه داری رفته اند؟ دقت به مجموعه های اساس و استعداد یابی هزینه نیست . در حالتی که باشگاهی در این زمینه غالب کار نماید بعداز مدتی خیر صرفا هزینه ندارد بلکه نیز درخصوص بازیکن به خودکفایی میرسد و نیز از فروش بازیکنان اضافی به سوددهی خواهد رسید .

سرمایه هر باشگاه ترانسفر بازیکن است . باشگاه هایی که لقمه فراهم می‌خواهند مدام هزینه متعددی دارا هستند . می بایست یک راهکار درازمدت برای استعدادیابی و تامین درآمد داشته باشیم .

 

او ادامه اعطا کرد : استقلال و پرسپولیس همگی جای جمهوری اسلامی ایران طرفدار دارا هستند و زحماتی در دعوا گروه های مبنا کشیده اند البته با اوضاع مطلوب مسافت دارا‌هستند . استعدادیابی , رویش و رویش استعداد و ضمیمه آنها به مجموعه بزرگسالان باشگاه یک فرآیند صفر تا صد است و نباید جزیره ای فعالیت شود .

داورزنی در جواب بدین سوال که آیا باشگاه ها حاضرند 7