سلطان سکه
فارکس – سلطان سکه با ۲ تن سکه بهار آزادی بازداشت شد

 

مدیریت پلیس تهران خاطرنشان کرد : پادشاه سکه با ۲ بدن سکه فصل بهار آزادی دو شب پیش در عملیات پلیس تهران بازداشت شد .
سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در عده خبرنگاران بیان کرد : شخصی که مشهور به پادشاه سکه بود و سال 96 حدود 2 بدن سکه را از مرحله بازار توده کرده بود , بازداشت شد .

 

او ادامه اعطا کرد : این شخص 58 ساله که دو شب پیش در عملیات پلیس بازداشت شد , به اشخاص و نوچه‌های خویش امر داده بود در بازار تهران به منش افتاده و فارغ از اعتنا به ارزش روز سکه , تمام سکه‌های جان دار را بخرند تا در روزهای آتی خودش گزینش کننده نرخ سکه باشد .

 

فرمانده انتظامی تهران بزرگ اظهار‌کرد : این شخص تا قبل از این نیز تحت عنوان دلال سکه بازداشت شده بود . وی با پسرش در این باره همیاری می‌کرده است که اینک پسرش با قید ضمانت آزاد است . فردی که سرکرده معاملات فردایی در بازار تهران بوده , تحت عنوان نوچه این شخص عمل می‌کرده است .

 

رحیمی بیش تر کرد : علاوه بر این شخص دو اخلالگر در بازار سکه هم شناسایی شدند که با سوء به کار گیری از نابسامانی بها سکه اقدام به خرید 170 میلیارد تومان سکه در بازار تهران کرده و بعداز دهها کلاهبرداری متواری شده بودند که‌این اشخاص هم هفته قبلی با همت همکارانمان در پلیس دانایی شناسایی و در مخفیگاه یکی‌از آنان بازداشت شدند و از این اشخاص هم بالغ بر 20 کیلو سکه و طلا و جواهرات کشف شد .

 

جزوه فارکس جيک فارکس چارت زنده فارکس حساب فارکس خاطرات فارکس خامسي فارکس

 

ادامه پروسه پرمصرفی برق/ اعمال خاموشی‌های تازه در بعدازظهر روز جاری
اکثر وقت ها مردمان نسبت به ضرورت صرفه جویی در مصرف برق کم توجهی می نمایند و این مورد موجب شده , بعد از ظهر روز جاری نیز می بایست معطل خاموشی های چندساعته برق باشیم .
طبق آمار قانونی کمپانی رئیس کانال برق جمهوری اسلامی ایران , روز قبل بیشترین مصرف لحظه ای برق در ساعت 16 و 2 دقیقه و به میزان 56 هزار و 240 مگاوات به ثبت رسید .

 

این میزان مصرف , کانال برق را کماکان در محدوده قرمز‌رنگ نگه داشت و بعد از ظهر قبلی گشوده نیز شاهد پیدایش خاموشی های متفاوت در نقاط گوناگون سرزمین بودیم . بازه زمانی زمان خاموشی های دیروز از 15 دقیقه تا 4 ساعت در شهرهای متعدد مرزو بوم , متغیر بود .
متأسفانه اکثر زمان ها مردمان نسبت به ضرورت صرفه جویی در مصرف برق کم توجهی می نمایند و این داستان موجب شده , عصر روز جاری نیز می بایست در انتظار خاموشی های چندساعته برق باشیم که بیشتر فی مابین سا‌عتها 12 تا 17 فیس میدهد .