لزومات FATF را بدون تصویب مجلس در کشور به اجرا گذاشته‌‌‌اند

فارکس – لزومات FATF را بدون تصویب مجلس در کشور به اجرا گذاشته‌‌‌اند

فارکس

عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس اظهار کرد : متاسفانه در حالی که هنوز الزاماتFATF به ثبت مجلس نرسیده داده ها سرزمین را در اختیار این مجموعه و در بنا شده در در اختیار ایالات متحده می گذارند .
به گزارش منزل ملت , محمد دهقان در زمینه ی حالت اقتصادی کنونی و راهکارهایی که بایستی در‌این حالت پیش گرفت , اظهار داشت : درین پیکار اقتصادی آمریکایی‌ها برای از میان بُردن توان کشور‌ایران و سلطه یافت کردن بر مملکت با کلیه توان به مبارزه اقتصادی با جمهوری اسلامی ایران آمده‌اند , آن ها قرارگاه فرماندهی تشکیل داده و صدها مقاله و کتاب برای اعمال فشار بر کشور‌ایران از روش تحریم تهیه‌ کرده‌اند ‌و خویش آنان هم این موقعیت را نبرد اقتصادی در مقابل کشور‌ایران اسم نهاده‌اند .

فارکس

معاون فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی بابیان این‌که اینجانب در‌این نزاع اقتصادی , معقتد به حداکثر شفافیت در درون و حداکثر مخفی کاری در بیرون هستم , اظهار کرد : این‌که درشرایط معضل اقتصادی مسئولین قرارداد‌هایی را امضا نمایند وبه کنوانسیون‌هایی ملحق شوند که براساس آنان به طور برخط تمام داده ها اقتصادی وتبادلات مالی ما در اختیار بیگانگان قرارگیرد عاقلانه نیست .

او بابیان این که متاسفانه بعضا آقایان , در حالی که هنوز الزاماتFATFبه ثبت مجلس نرسیده داده ها مملکت رادر اختیار این تیم ودر بنا شده در در اختیار ایالات متحده می‌گذارند , افزود : خبر ها واصله نشان می دهد که ملزومات FATF در مرزوبوم در هم اکنون اجرا است .

دهقان بابیان این که بعضا مسئولان فکر می کنند که در صورتی‌که ما به خارجی‌ها داده ها بدهیم اختلال آنان با ما حل خواهدشد , ادامه اعطا کرد : این واضح است که تمام اطلاعاتی که در دسترس FATF قرار می گیردمیتواند در اختیار همگی کشورها اعم از ایالات متحده قرارگیرد .

نماینده مردمان چناران و طرقبه در مجلس شورای اسلامی بابیان این که در فضای نبرد اقتصادی و تحریم نباید داده ها خویش را به حریف بدهیم و لذا پیوستن به کنوانسیون‌هایی مانند پیکار با تامین مالی تروریسم تماما سرویس کردن به طرف مقابل است , خاطرنشان کرد :

فارکس جرم است فارکس جم فارکس جهاني فارکس چارت فارکس چگونه است فارکس چگونه کار ميکند

تعجب آور است که بعضا عزیزان در درون مرز و بوم در قبال نشر داده ها مرتبط با ثبت سفارش‌ها وواگذاری ارز به شرکتها مقاومت مینمایند اما سخاوتمندانه به دنبال ارائه داده ها مالی وتبادلات ارزی مرز و بوم به بیگانگان سماجت می ورزند .

 

عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی اذعان کرد : به جهت نبرد با خرابی مالی ما معقتد به ثبت ضابطه نزاع با پولشویی برای شناسایی منشا پول وتشخیص پولهای ناشی از قاچاق محصول ومواد مخدروسایر پولهای آلوده درداخل مرزوبوم بوده و آن را خودمان ثبت کرده‌ایم ولی در حالت پیکار اقتصادی که آمریکابرماتحمیل نموده است به هیچ وجه انتقال داده ها مالی میهن را مخصوصا درین موقعیت به مصلحت مردمان نمی دانیم وانتقال این داده ها را موجب هوشمند شدن تحریمها وتاثیر بیشتر برنامه معاند در مقابل ملت تلقی میکنیم .

 

 

دهقان با بیان اینکه  موضوعی که دوستان ما در دولت باید به آن توجه کنند این است که سیاستگذاران آمریکا تاکنون صدها کتاب و مقاله درخصوص تحریم ایران نوشته‌اند وبا برنامه درحال اجرای آن هستند، اظهار داشت: برخی آقایان باید کتاب هنر تحریم، آخرین کتابی که در آمریکا راجع به تحریم ایران نوشته شده را بخوانند، تا بدانند آمریکا‌یی‌ها چه اقداماتی را انجام می‌دهند.

عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برنامه‌‍ریزان یا اقتصاددانان ما در این سال‌ها که تحریم بودیم حتی یک کتاب هم راجع به نحوه مقابله با تحریم‌‎ها ننوشتند بیان کرد: آمریکایی‌ها می‌گویند در وضعیت جنگ اقتصادی با ایران هستیم ولی عده‌ای هنوز باور نکرده‌اند  که در جنگ اقتصادی هستیم.

وی بابیان این‌که در‌این برهه زمانی نباید معمولی اندیشی و معمولی انگاری کنیم , بیان کرد : معاندان ما در پی این می‌باشند تا با فشار وایجاد رنج و به عهد خودشان با وارد کردن درد برپیکره جامعه کشور‌ایران مردمان را وادار به عقب نشینی وقبول منظور خودشان نمایند .

فارکس چنگال فارکس چه روزهايي تعطيل است فارکس چيست فارکس چيست ويکي فارکس چيست ويکي پديا فارکس حرام

دهقان اظهار‌کرد : به به عبارتی میزان که در‌این حالت نگران تحریم هستیم , نگران ساده‌اندیشی‌ها نیز هستیم .

نماینده مردمان چناران و طرقبه شاندیز در مجلس شورای اسلامی بابیان این که در سرزمین بایستی در قبال تحریم‌ها انسجام و فرماندهی واحد تولید شود خاطرنشان کرد : به لحاظ میرسد دولت بایستی با ساخت ستادپشتیبانی نزاع اقتصادی خودش فرماندهی عرصه مبارزه اقتصادی را برعهده بگیردو ازهمه ظرفیتها برای رویا رویی با تحریم استعمال نماید .

 

نایب مدیر فراکسیون نمایندگان ولایی اذعان کرد : ما معتقدیم در‌این حالت برای تقابل با خرابی می بایست حداکثر شفافیت در باطن و برای نماید کردن ابزار تحریم معاند بایدحداکثر مخفی کاری در بیرون را پیگیری کنیم .

عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس اعلام‌کرد : این‌که بعضا دولت مردان حداکثر مخفی کاری در باطن و حداکثر شفافیت را در بیرون در فرمان کارخود قرار داده اند شم میکنیم این عزیزان هنوز نسبت به حقیقت مکر ها مبتلا غفلت میباشند یا این که خدای نکرده در ادامه منافع ملت وکشور در‌این موقعیت نیستند .