فارکس – نبود بودجه ۹ ماهه دولت ترامپ به ۶۰۷ میلیارد دلار رسید

کسری میزان دارایی دولت ایالات متحده در ۹ ماهه ابتدا ۲۰۱۸ با ۱۶ درصد ارتقا به ۶۰۷ میلیارد دلار رسید .
 به گزارش بلومبرگ , در حالی که در سود سیاست های دولت ترامپ مخارج دولت ایالات متحده از درآمدهای این مرزو بوم پیشی گرفته , نبود بودجه این میهن در 9 ماهه ابتدا این سال با 16 درصد ارتقاء به 607 میلیارد دلار رسیده است .

مبتنی بر گزارش وزارت خزانه داری امریکا ; این نبود بودجه نسبت به نبود بودجه 523 میلیارد دلاری مقطع شبیه سال 2017 ارتقاء نشان میدهد ; میزان درآمدهای دولت ایالات متحده در‌این دوران به 2 . 54 تریلیون دلار رسیده که 1 . 3 درصد نسبت به یکسال قبلی ارتقاء نشان میدهد , البته میزان مخارج دولت با رشدی 3 . 9 درصدی به 3 . 15 تریلیون دلار رسیده است . 

این گزارش حاکی است ; میزان مخارج دولت ایالات متحده در بخش پرداخت منفعت بدهی های همگانی و 3 برنامه اجتماعی ;( تامین اجتماعی , مدیکر و مدیکید ) نسبت به مقطع شبیه سال قبل ارتقا داشته است .

همینطور مخارج وزارت امنیت داخلی ایالات متحده با 51 درصد رویش به 18 میلیارد دلار رسیده است .

در ماه دسامبر , دونالد ترامپ , مدیر جمهوری ایالات متحده ضابطه کاهش حدودا 1 . 5 تریلیون دلاری مالیات ها را با انگیزه ارتقا رویش اقتصادی , دستمزدها و سپرده گذاری به امضا رساند . او همینطور در همین سال میلادی لایحه ارتقاء 300 میلیارد دلاری مخارج دولت را به امضا رسانده است .
کشور‌ایران و هند تاثیر تحریم ایالات متحده بر تجارت نفتی دو مرزو بوم را بررسی کردند

فارکس در آلمان فارکس در ارمنستان فارکس در امريکا فارکس در ايران فارکس در ايران جرم است فارکس در ايران غيرقانوني اعلام شد

در دیدار نائب رئیس وزیر کارها خارجه کشور‌ایران با همتای هندی اش , طرفین رویکرد های ادامه تجارت نفت را مورد بررسی قرار دادند و شبکه های تازه بانکی را به دعوا گذاشتند .
به گزارش مقر خبری ایندیا تایمز , در دیدار سید عباس عراقچی , نائب رئیس وزیر کارها خارجه کشور‌ایران با ویجی گوخاله همتای هندی اش , طرفین راه و روش های ادامه تجارت نفت را مورد بررسی قرار دادند و شبکه های تازه بانکی را به دعوا گذاشتند .

این دیدار که در دهلی جدید برگزار شد ; در شروع نشست مقامات ایالات متحده و هند راجع‌به صادرات نفت کشور‌ایران; و تحریم های تازه ایالات متحده مقابل تهران برگزار شده‌است ; یک هیئت آمریکایی قرار است این هفته برای مشاجره در زمینه ی خرید نفت هند از کشور‌ایران و تحریم های نو دولت ترامپ , به هند مهاجرت نماید . شواهد و قرائن حکایت از آن داراست که هند احتمال دارد بتواند معافیت هایی برای ادامه خرید نفت از کشور‌ایران بگیرد .

در نشست مقامات وزات کارها خارجه کشور ایران و هند , طرفین چک مثبتی از میزان ترقی های حاصله در مسئله اجرای تصمم اتخاذ شده در جریان مسافرت ماه فوریه حسن شیخ , مدیر جمهوری جمهوری اسلامی ایران به هند و علی الخصوص تقویت و ارتقا همیاری ها در موضوع های تجاری و اقتصادی ارائه دادند .

طرفین همینطور توافق کردند فرایند تکان رو به جلوی پروژه بندر چابهار را ادامه دهند . بر طبق بیانیه دولت هند : «توافق شد که فرآیند همیاری های متقابل میان طرفین ادامه یابد و به دور بعدی نشست کمیسیون مشترک جمهوری اسلامی ایران و هند در تراز وزرای کارها خارجه در نوامبر 2018 در کشور‌ایران برگزار شود . »