فارکس – نشر فهرست نیمه و نصفه ارزبگیران نبرد با شفافیت است

فارکس
نشر فهرست نیمه و نصفه ارزبگیران نبرد با شفافیت است فعال بخش سری بابیان این‌که نشر فهرست ناقص ارزبگیران که صرفا ۲۵ درصد اخذ کنندگان را دربرگیرنده میشود به معنای ساخت شفافیت نیست , اعلام‌کرد : وزراتخانه‌های ذی صلاح می بایست فهرست اسامی مونتاژکاران و ارزبگیران کره ای را هم فاش نمایند .
بابیان این‌که , اکنون از 10 میلیارد یورو تخصیص ارز صورت گرفته صرفا داده ها 2 . 5 میلیارد یورو ارز تامین شده در اختیار عموم قرار گرفته است , اظهار کرد : این روش که به شفافیت نیمه و نصفه معروف است اتفاقا به سدی در قبال شفافیت تبدیل خواهد شد و در واقع نبرد با شفافیت است .

تنها 25 درصد ارزبگیران فاش شدند  

او افزود , فهرست های نشر داده شده از سمت بانک مرکزی صرفا مشتمل بر 25 درص ارز بگیران میشود و ما کماکان در انتظار داده ها اخذ ارز موسسات اسباب خانگی کره‌ای که اتفاقا در روزهای اخیر بازار این حوزه التهابات خیره کننده و غریبی را می گذراند هستیم . همینطور مونتاژکاران هم ارقام قابل توجهی ارز مدنی اخذ کرده‌اند و بایستی ارز اخذ شده از طرف موسسات دارای اسم و رسم اتومبیل سازی هم برای مردمان کشور‌ایران واضح شود .

این فعال بخش سری ذکر کرد : هنوز یک‌سری روزی از اولتیماتوم مدیریت جمهور در باب افشای داده ها همه ارز بگیران مانده است و امید‌وار‌یم پایین تیم هایی نظیر وزارت صنعت به وظیفه ذاتی خویش در امر شفافیت فعالیت نمایند تا مطالبه مدیریت جمهور هم روی زمین نماند .

راهنماي ثبت نام فارکس ربات فارکس روانشناسي فارکس روبو فارکس ريبيت در فارکس ريبيت فارکس

او با اشاره به مطالبه منزلت معظم رهبری در زمینه ی تنظیم گزارش از طرف مدیریت جمهور در مورد التهابات اخیر بازار سکه و ارز اظهار‌کرد : امید‌داریم مدیر جمهور در هفته‌های پیش رو دو گزارش به مردمان ارائه نماید , نخستین مورد شفافیت تخصیص ارز مدنی و در تراز سپس افشای اخلالگران بازار سکه و ارز . درهرمورد این اشخاص امنیت خل وچل جامعه را خدشه دار کرده‌اند و می بایست به شدیدترین صورت ممکن با آنان برخورد شود .

 

در حین نبرد درآمد ارزی تحت بود ولی مسئولان پاکدست بودند

او بابیان این که در حین نبرد اجباری اگر‌چه مردمان حس رفاه نداشتند ولی شم وفاق داشتند , بیان کرد : هر چند درامد نفتی آن روز مملکت دوچندان محدود بود و با کمتر از 40 میلیارد دلار صادرات به دلیل وجود مسئولان پاکدست مملکت سازمان میشد متاسفانه بعد دوران توده ای نوکیسه‌ ثروتهای نجومی بدست آوردند و مسافت طبقاتی عجیبی در سرزمین تولید شد . 

این فعال اقتصادی با اشاره به این که , در حال حاضر هم مدیران دلسوز در سرزمین وجود دارا هستند البته محور جنبش اشخاص می بایست نبرد با خرابی باشد , اظهار‌کرد : متاسفانه خرابی چه در بخش سری و چه در مدنی و همگانی صورت گرفته و چه بسا دامنه آن به مباحث فرهنگی هم رسیده است . متاسفانه بعضی رسانه ها هم درین بین به خاطر هدف ها دنیوی کوتاه مدتشان حقیقت را پایین پا می‌گذارند .

حریری تاکید کرد , هنگامی بخواهیم یک واقعیتی را نهفته نگه داریم می بایست قسمتی از حقیقت را فاش کنیم تا اصل آن ذبح شود . چرا می بایست صرفا لیست 25 درصدی ارز بگیران فاش شود . شفافیت یعنی ابلاغ تمامی حقیقت اینک تنها تعدادی روز از ضرب الاجل مدیریت جمهور مانده و دستگاههای اجرایی بایستی خویش را در مسیر شفافیت قرار دهند .

ريبيت فارکس چيست زئوس فارکس زمان فارکس زيان فارکس زيرنويس فارسي ساخت استراتژي معاملاتي

با نشر لیست بی نقص ارزبگیران مردمان بازوهای نظارتی دولت می شوند 

او افزود , با تکثیر بدون نقص لیست ارزبگیران یا این که کسانی که درمقیاس بالا سکه و ارز اخذ کرده اند میتوان به جنگ هدفمند با خرابی امیدوار شد . هنگامی این گزارشها به اطلاع ذهن ها همگانی رسد مردمان به دستهای نظارتی دولت تبدیل می‌شوند و تخلف برای واردکننده یا این که صادرکننده به شدت مشقت بار میشود . در سه ماهه ابتدا سال دست‌کم 700 میلیون دلار به واردات قطعات منفصله ماشین اختصاص داده شده و اسم این شرکت ها ارزبگیر و مونتاژ کار می بایست برای مردمان فاش شود .

لیست ارزبگیران کره ای و مونتاژکاران را نیز منتشر نمائید 

این فعال بخش محرمانه ادامه اعطا کرد , این اتومبیلها به طور سی کی دی وارداتی گردیده اند و از ارز مدنی هم فایده مند شده‌اند براین اساس می بایست جواب گو باشند که با چه معیاری قیمتها به طور نجومی ارتقاء یافته است . از سمت دیگر در بازار اسباب و اثاث خانگی شاهد کاهش عرضه هستیم این درحالی است که ظاهرا ارز کافی در اختیار این شرکتها برای واردات قطعات قرار گرفته اکنون می بایست معلوم شود چرا عرضه کالای ما یحتاج مردمان محدود شده‌است .

تمامی صادرکنندگان می بایست به مردمان جواب گو باشند