کارت‌خوان های نو سوخت پرده‌برداری شد

فارکس – کارت‌خوان های نو سوخت پرده‌برداری شد

فارکس

کارتخوان‌های نو عرضه سوخت با قابلیت و امکان پرداخت آنی روز جاری پرده برداری شد .
کارت‌خوان های نو سوخت پرده‌برداری شد نسل تازه کارتخوان‌های عرضه سوخت با قابلیت و امکان پرداخت آنی از روش کارت‌های بانکی روز جاری ( سه شنبه , 19تیرماه ) در موضع آزادی رو نمایی شد .

سیدمحمدرضا موسوی‌خواه , مدیرعامل کمپانی ملی پخش فرآورده‎های نفتی کشور‌ایران , عصر روز جاری ( سه‌‌شنبه 19 تیرماه ) در دین رو نمایی از نسل تازه کارتخوان‌های عرضه سوخت خاطرنشان کرد : از 15 تیرماه امکانات نسل تازه کارتخوان‌های عرضه سوخت در موضع آزادی نصب و بررسی‌های محیطی آن در روزهای اخیر انجام و دین پرده برداری قانونی آن روز جاری برگزار شد .

 

او بابیان این که همگی این اقدام‌ها برای ارتقاء مرحله رفاه مردمان و ارائه سرویس ها مناسب به آنهاست , ذکر کرد : در سال 81 و 82 در جزء استان سیستان و بلوچستان و اصفهان طرح سوخت‌گیری از روش بدور اجرایی شد که‌این کار نشان می دهد کمپانی ملی پخش فرآورده‌های نفتی در به کار گیری از فناوری‌های روزآمد عالم پیشگام است .

فارکس

مدیرعامل کمپانی ملی پخش فرآورده‌های نفتی , سامانه پرداخت الکترونیکی هزینه سوخت‌گیری را یک کدام از بزرگ‌ترین سامانه‌های تراکنشی در خاورمیانه دانست و اظهار‌کرد : روزمره بیشتراز 100 میلیارد تومان از محل سوخت‌گیری در جایگاه‌ها تحت عنوان درآمد مملکت حاصل میشود که امنیت کسب این درآمد با رفتن در جهت پرداخت الکترونیکی ارتقاء مییابد .

 

موسوی‌خواه در رابطه روش کارکرد این امکانات توضیح بخشید : با استعمال از امکانات تازه هیچ پولی از طرف افراد به سیستم وارد نمیشود و براساس میزان سوخت‌گیری دستگاه مبلغ پرداخت را اعلام می‌نماید .

به گفته او , این سامانه نسبت به سامانه‌های قبلی 250 برابر توان یاد دارااست و از حیث اقتصادی هم به صرفه است , چون سامانه‌های سابق بیش تر از 11 سال قدمت کرده‌اند و هر ساله بیش تر از 20 میلیارد تومان صرف نگهداشت آنان می‌گردد .

مدیرعامل کمپانی ملی پخش فرآورده‎های نفتی کشور‌ایران بابیان اینکه از بستر بانکی میهن تحت عنوان امنیتی‌ترین بستر مالی برای فعال سازی سامانه تازه کارتخوان‌ها مصرف شده شده‌است , گفت : سرمایه‌گذاری و هزینه نگهداشت این سامانه برعهده ما نیست و این هزینه از سمت بخش بانکی پرداخت میشود .

فارکس گلدن گرين فارکس گلشاهيان فارکس گيلان فارکس لات فارکس لايو فارکس لوريج

موسوی‌خواه اعلام‌کرد : سامانه تازه در زمان کوتاهی در موضع عرضه سوخت آزادی فعال می‌گردد تا نواقص احتمالی را هم رفع کنیم , البته تا پایان سال 98 همگی جایگاه‌های عرضه سوخت در سراسر مرز و بوم بدین سامانه مجهز می گردند .

 

 

او با تاکید بر این که استعمال از کارت سوخت در تمامی جایگاه‌ها الزامی است , خاطرنشان کرد : بخش اعظمی از مردمان تا به امروز از کارت سوخت جایگاه‌داران برای سوختگیری به کارگیری می‌کردند و به همین بهانه کارت سوخت به تعداد کافی در اختیار جایگاه‌داران قرار گرفته است , ولی اعتراض‌های متعددی از سمت مشتریان داریم که می بایست به آنان رسیدگی شود . به کار گیری از کارت سوخت فردی باعث می گردد که میزان اعتراض‌ها کاهش یابد و ما هم در کمپانی ملی پخش فرآورده‌های نفتی مقدارمصرف و دسته مصرف سوخت را به خیر رئیس کنیم .

 

او اذعان کرد که به زودی اطلاعیه‌ای برای اعلام الزام به کار گیری از کارت‌های فردی سوخت از سمت کمپانی ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی صادر میشود .