مشتریان گرامی!

در اوايل جون 2010 ، شرکت Alpari فرصت معامله از طريق وب پلتفرم معاملاتی ZuluTrade را فراهم کرد. تا به امروز 2000 مشتری از مزايای تجارت خودکار در حساب های واقعی classic.mt4 استفاده ميکنند.

مشتریان گرامی!

راز موفقيت او در چيست؟

آقای پتروک با کمال سخاوت ، با مصاحبه برای وب سايت ما و گشودن راز موفقيت خود موافقت کردند.

آيا شما يک حساب دمو و يا حساب واقعی classic.mt4 در شرکت “آلپری” داريد ؟ آيا ميخواهيد موفقيت SystemsFX را تکرار کنيد و يا از او پيشی بگيريد ؟ پس يک ليدر راهنما برای سيگنال ZuluTrade شويد..

شما همچنين ميتوانيد حساب واقعی ZuluTrade افتتاح کنيد و با ثبت نام برای مديريت حساب شما توسط يکی از راهنما ها ، سود دريافت کنيد.منبع: «ليدر موفق سيگنال ZuluTrade، راز موفقيتش را فاش ميکند»

آندری ايوانوويچ پتروک – نمونه بارزی از معامله گر موفق در بازار فارکس است. او با شور ساده شروع به تجارت در بازار فارکس کرد ، به طور مستقل آموزش ديد و در نهايت استراتژی معاملاتی خود را به کار گرفت ، و امروزه به يک معامله گر با تجربه تبديل شده است ، برای آقای پتروک تجارت در بازار فارکس يک منبع در آمد ثابت و اصلی است.

در اوايل جون 2010 ، شرکت Alpari فرصت معامله از طريق وب پلتفرم معاملاتی ZuluTrade را فراهم کرد. تا به امروز 2000 مشتری از مزايای تجارت خودکار در حساب های واقعی classic.mt4 استفاده ميکنند. در پلتفرم ، به شما فهرستی از ده ها تن از سيگنال های ارائه شده تجاری داده خواهد شد که با اضافه کردن آنها به سبد خود ، در حساب کاربری شما تکرار ميشوند. در طول چند هفته گذشته سيگنال ZuluTrade توسط مردی با نام مستعار SystemsFX رهبری ميشود. ما با افتخار به آگاهی شما ميرسانيم که اين شخص ، در شرکت “آلپری” ، مديريت حساب pamm نيز بر عهده دارد.