مدیریت اداره بسط تجارت : از کارت‌های بازرگانی سوء به کار گیری میشود

فارکس – مدیریت اداره بسط تجارت : از کارت‌های بازرگانی سوء به کار گیری میشود

رئیس اداره گسترش تجارت اعلام‌کرد در تعدادی سال اخیر سوء استفاده‌هایی به انواع متفاوت از کارت‌های بازرگانی صورت گرفه است .
خسروتاج افزود : برخی اشخاص نیز برای فرار و گریز مالیاتی به‌دنبال تور زدن کسانی می باشند که شناخت با این کار ندارند و از کارت اشخاص تازه کار به کار گیری کردند تا مفاصاحساب مالیاتی را پرداخت نکنند و از این روش ردپایی از خویش نگذاشته باشند البته در یک سری سال قبلی آلرژی ها در رابطه کارت بازرگانی بسیار شده‌است .مدیریت اداره بسط تجارت : از کارت‌های بازرگانی سوء به کار گیری میشود

مجتبی خسروتاج افزود : از اولِ انقلاب کارت های بازرگانی صادر شد البته ممکن است در سالهای قبلی اینقدر آلرژی دراین باره وجود نداشت . ما از استان های متفاوت بخصوص استان های محروم مرز و بوم اشخاصی را داشتیم که کارت بازرگانی خویش را در اختیار اشخاص سود جو قرار دادند .

مدیریت اداره بسط تجارت : از کارت‌های بازرگانی سوء به کار گیری میشود
خسروتاج مدیریت اداره بسط تجارت اعلام کرد : صادر شدن کارت بازرگانی در 15 سال اخیر از وضعیت تمرکز بیرون شده و به طور غیر متمرکز در سراسر سرزمین انجام می شود و اتاق بازرگانی و وزارت صنعت و معدن برای صادر شدن کارت مبادرت می نمایند . البته در سه سال اخیر اتاق های بازرگانی و وزارت صنعت و معدن به طور بدون شوخی پیگیری کرده اند و کارت هایی که موقعیت ضروری را نداشتند , شناسایی و فسخ کرده اند .

بروکر فارکس فيبو بروکر فارکس معتبر بروکر فارکسر بروکر لايت فارکس بروکر مستر فارکس بروکر معتبر فارکس در ايران

وی افزود : صادر شدن کارت در مملکت به طور غیر متمرکز و استانی انجام می شود ولی در بخش وضعیت و مقررات این به رویه ما در رابطه وضعیت فرنگی برمی گردد . در کل بخش صادرات غیر نفتی در سال قبل قریه هزار نفر فعال در بخش صادرات داشتیم که برای کشوری که هر ساله 47 میلیارد دلار صادرات می نماید این تعداد فعال اقتصادی کفاف نمیدهد . هنگامی که جوانی می‌خواهد وارد کار تجارت شود نباید تیم ای از حالت سنگین وزن را برایش در اختیار بگذاریم به این ترتیب در‌صورتی‌که میخواهیم فعالین اقتصادی را ارتقاء دهیم بایستی بدانیم که‌این کار احتمالا ضایعاتی هم داشته باشد .

مدیریت اداره بسط تجارت : از کارت‌های بازرگانی سوء به کار گیری میشود
وی افزود : درمورد صادر شدن کارت بازرگانی در 5 سال قبلی این نوع بود که فردی که میخواهد وارد کار بازرگانی شود میتواند در سه فن حداکثر عمل داشته باشد و نام نویسی نماید و توصیه به نشست دولت در‌این ارتباط داده شد البته در گرد‌همایی دولت مقرر شد ; سختی ها و مشکلات راز رویه فعالین اقتصادی را کاهش دهیم و نگاه دولت هم این است که فعلا بایستی نگاه دشوار گیرانه خیس را بسته به موقعیت میهن داشته باشیم و روز جاری در قوانینی نیستیم که وام ها بیشتر بدهیم .
خسروتاج ذکر کرد : یک کدام از نگرانی ها در رابطه محل کسب و کار بوده که می بایست شناسه رهگیری داشته باشد تا در کار سو به کارگیری نباشد .

بروکر مناسب براي فارکس بروکر ها بروکر هات بروکر هات فارکس بروکر هاي ايران بروکر هاي باينري آپشن

او با بیان اینکه قوانین برای مدیریت اقلیت یک یا دو درصدی سوء استفاده گران تصویب می شود، گفت: در مواردی که برای احراز شرایط متقاضیان برای مدیریت 1 درصد پیش بینی شده، 99 درصد دیگر را با مشکلات عدیده مواجه کرده است، قانون باید طوری پیش بینی شود که فضا برای افراد شایسته و درستکار تسهیل شود.
معاون فنی و خدمات اتاق بازرگانی با اشاره به برخی شرایطی که توسط اتاق بازرگانی برای اصلاح قانون پیشنهاد شد، گفت:

گارگروهی متشکل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، اتاق ایران و گمرک در صورت تصویب هیئت وزیران تشکیل می شود که انحرافات و تخلفات در استفاده از کارت بازرگانی را بیش از پیش کاهش خواهد داد.
مدیرکل دفتر حقوقی سازمان امور مالیاتی در ارتباط تصویری با تیتر امشب گفت: با وجودی که تاکنون از این کارت سوء استفاده های زیادی شده اما اکنون شرایط ویژه ای وضع شده و محدودیت مناسبی را ایجاد کرده است.

تاجمیر ریاحی به شرایط احراض گرفتن کارت بازرگانی در قانون مقررات صادرات و واردت اشاره کرد و افزود: 9 شرط برای گرفتن کارت بازرگانی لازم است.
ریاحی گفت: شرط سنی 23 سال و مدرک تحصیلی دیپلم از جمله شرایط بدست آوردن کارت بازرگانی است.
او گفت: افرادی هستند با داشتن کارت بازرگانی حتی سواد خواندن نوشتن و خواندن هم ندارد.

بروکر هاي فارسي بروکر هاي فارکس بروکر هاي فارکس در ايران بروکر هاي فارکس معتبر بروکر هاي معتبر بروکرهاي فارکس

او داشتن محل کسب فعالیت یا مرکز تجاری بصورت ملکی یا استیجاری برای دارندگان کارت بازرگانی را از جمله 9 قانون اخذ کارت بازرگانی دانست.
مدیرکل دفتر حقوقی سازمان امور مالیاتی در مورد صدور یا تمدیدگواهی اخذکارت بازرگانی و مالیات به ماده 186 قانون مالیات ها اشاره کرد و افزود: کسانیکه کارت بازرگانی خود را در قبال اندک مبلغی به غیر واگذار می کنند مشمول پرداخت مالیات می شوند.

او گفت: مردم از دادن مالیات ناراحت نیستند بلکه از تبعیض ها و شیوه های نادست ناراحتند.
مظفر علیخانی نائب رئیس فنی و سرویس ها اتاق بازرگانی دیگر میهمان عنوان امشب در توضیح ساز و کار اتاق بازرگانی برای احراز موقعیت درخواست کنندگان اخذ کارت بازرگانی ذکر کرد : طبق ماده 10 ضابطه صادرات و واردات صادر شدن و تشکیل پرونده متقاضی ها به عهده ی اتاق های بازرگانی و تایید حالت درخواست کننده بر عهده اداره تجارت است ; اتاق بیرون از مورد ها ضابطه نمی تواند ساز و کاری را برای احراز حالت درخواست کننده اعمال نماید .
وی با اشاره به این که تا کنون 36 هزار کارت از طرف اتاق ها صادر شده‌است , اذعان کرد : طبیعتا جمع ای بدنبال سوء استعمال می‌باشند البته نقص‌ دورازشوخی این است که کارت بازرگانی به ابزار وصول مطالبات دولت تبدیل شده , در حالی که می بایست ابزار احراز نام و نشان شخص باشد .

بروکرهاي فارکس ايران بروکرهاي فارکس فارسي بهترين استراتژي معاملاتي بهترين استراتژي معاملاتي در فارکس بهترين استراتژي معاملاتي فارکس بهترين اکسپرت فارکس

علیخانی افزود : در چندین سال اخیر با همیاری اتاق جمهوری اسلامی ایران , وزارت صمت و اداره گمرک انحرافات کاهش متعددی پیدا نموده است .

وی در رابطه قابلیت انتقال کارت بازرگانی به فرد ثالث اظهار کرد : دارای کارت نمی تواند امتیاز خویش را منتقل نماید اما در عین اکنون نمی‌توان از حق دولتی اشخاص در دادن وکالت به غیر دوری کرد . مبنی بر همین ساز و کار وکالت برای استعمال از کارت با پیگیری پیوست های رسمی مثل وکالت طومار می شود پی موفقیت که چه کسی از کارت به کارگیری نموده است .
وی با انتقاد از تولید کارت هایی با تیتر کارت یکبار مصرف اعلام کرد : طبق آمار بدست آمده از گمرک , دست موسسه ها مدنی و خصولتی در ساخت این گونه کارت ها مشاهده می شود و نباید این رخداد به پای موسسات سری متن شود .