پنج استراتژی سپرده گذاری بلند مدت جهت بازدهی بیشتر 

افتتاح حساب فارکس >

 

چکیده 

راهکارهای سپرده گذاری بلند مدت سبب ساز افزایش سرعت رشد سرمایه گذاری شما می گردد . در‌این مقاله , پنج استراتژی سپرده گذاری بلند مدت موجود هست که مطمئن هستیم نتایج سپرده گذاری بلند مدت را افزایش می دهد در واقع استراتژی‌های متبوع , بخشی از مشاوره می باشند که در قالب سرویس ها سرمایه‌گذاری و خبرنامهارائه میدهیم اعم از مشورت کردن برای سپرده گذاری محافظه کارانه . 

 

۱ – تا کنون هیچ سهامی مطلقا زیاد کم ارزش یا مناسب نبوده است , و عدم یکپارچگی در بخش‌های داخلی شرکت‌ها موجود است 

ما همیشه اعتقاد و باور داریم , زمانی سرمایه‌گذاران نسبت به صدق کار مسوولان شرکت مورد نظر , شک دارند , سهام خویش را بفروشند . به عبارت دیگر , در حالتی‌که می پندارید که شرکتی توسط کلاهبرداران سازمان می‌گردد , می بایست سهام را فورا به فروش برسانید , اهمیت ندارد که چقدر از نگاه سپرده گذاری جالب به نظر می رسد . 

با این وجود، به منظور ارتقا دادن بازده بلند مدت خود، نه تنها بایستی از ضرر جلوگیری شود بلکه لازم است این نکته را به شیوه‌ای مدون اعمال کنید. بایستی از یک سو، عدم وجود یکپارچگی را تشخیص دهید یا از طرف دیگر، قضاوت ساده لوحانه یا ضعیفی داشته باشید. بسیاری از شرکت‌های دولتی به طور غیرمستقیم از قوانین مالیاتی یا تصمیمات نظارتی استفاده می‌کنند. اگر این را به عنوان نشانه‌ای از یکپارچگی کامل بدانید، می‌توانید سرمایه‌گذاری صحیح خرید و فروش را با قیمت حداقل بازار تکمیل نمایید.

 

۲- سود متقابل- درآمد حاصل از سود- می‌تواند تاثیر بسیاری بر ارزش سرمایه‌گذاری در بلند مدت داشته باشد.

سود متقابل می‌تواند مادر تمام راهبردهای سرمایه گذاری بلند مدت باشد. این مساله مخصوصا برای سرمایه‌گذاران جوان جهت یادگیری مهم می‌باشد. این گونه مزایای معاملات تجاری، در سهام و بازپرداخت ثابت و همچنین در سرمایه‌گذاری‌های سودپرداختی مانند اوراق قرضه است. هنگامی که درآمد حاصل از بازدهی گذشته را دریافت می‌کنید، ارزش سرمایه گذاری شما می‌تواند چند برابر شود. به جای افزایش در نرخ ثابت، میزان دلار در پرتفوی شما با سرعت شتابزده رشد خواهد کرد.

برای به دست آوردن سود از این نکته، شما باید به برداشت ثابت از سرمایه خود توجه داشته باشید، حتی به ظاهر کوچک، مانند کمیسیون های کارگزاری بالا، ولو اینکه در سال یک درصد را از دست دهید (یا از دست دادن سود)، در طول یک یا دو دهه می‌تواند تاثیر زیادی بر سرمایه‌گذاری‌های شما داشته باشد.

 

۳- به عنوان یک گروه، سرمایه‌گذاری‌های بلند مدت، از قیمت بالایی برخوردار است.

اگر در پرتفوی خود، سرمایه‌گذاری‌های بلند مدت دارید، به احتمال زیاد بازده ناچیزی خواهید داشت یا بعد از مدت طولانی سرمایه خود را از دست می‌دهید به جای آنکه درآمد بالایی را کسب کنید. به همین دلیل است که هنگام اضافه کردن هر چیزی به پرتفوی، باید با دقت انتخاب کنید. این توصیه به ویژه برای سرمایه‌گذاران جدید، که ممکن است به دنبال بازده غیرمستقیم از طریق سرمایه‌گذاری بر روی مانند IPOs، سهام پنی و استاک آپشن (یا سهام کارکنان) باشد، کاربرد دارد. این گونه بازارها، ابزار مطمئنی هستند که شما را از موفقیت در سرمایه‌گذاری بلند مدت باز می‌دارد.

 

۴- انگیزه‌های مالی تأثیر بسیار زیادی بر اعتقادات صادقانه‌ی دیگران دارد.

این مساله زمانی درست است که ارائه‌دهندگان محصولات سرمایه گذاری تمایل دارند چیزی را بگویند که در جهت انگیزه شما برای خرید باشد. عدم توجه به اختلافات سود می‌تواند برای سرمایه گذاری شما بسیار زیان آور باشد. ما فقط درباره کارگزاران سهام صحبت نمی‌کنیم. همان طور که گفته شد هرگز به آرایشگر خود وابسته نباشید تا به شما بگوید، خیلی زود است موهایتان را کوتاه کنید.

 

۵- بازارهای مورد نظر برای کالاهای تهاترپذیر مانند نفت، نرخ بهره و طلا ذاتا غیرقابل پیش بینی هستند.

چنین بازارهایی بسیار بزرگ هستند و محدودیت عملی در این که چه قدر معامله کنید، به همراه ندارد. به این ترتیب، اگر بتوانید آنها را پیش بینی کنید، می‌توانید به میزان قابل توجهی از کل پول جهان دست یابید و تا به حال کسی آن را انجام نداده است. به همین دلیل، اشتباه است پرتفوی خود را طوری طراحی کنید که مجبور باشید طور دقیق، مسیر آینده کالاهای قابل تهاتر مانند نفت، نرخ بهره یا طلا را پیش بینی کنید. کلید موفقیت سرمایه گذار، سرمایه گذاری در شرکت هایی است که به خوبی مدیریت می شود. غیر قابل پیش بینی بودن بازار، نیاز به قوانین را تسهیل می‌کند. شرکت‌هایی که به خوبی مدیریت می‌شوند، می‌توانند رکود مالی و بازار خرس‌ها را نسبت به سایر شرکت‌ها تحمل کنند.

همراه با استراتژی های سپرده گذاری بلند مدت که در بالا ذکر شد , باید در شرکت‌هایی سرمایه‌گذاری فرمایید که توانایی به کارگیری از روندهای سکولار را داشته باشند . اینها شرکت‌هایی می‌باشند که از فرایند به سود دست مییابند و بالاتر از چرخه‌های اقتصادی میباشند و تغییرات سرازیر در جامعه را منعکس می‌نماید . مثلا لیبرال اقتصادی , بازنشستگی قریب الوقوع به دلیل انبوه جمعیت و دستاوردهای بهره‌وری از فناوری‌های کامپیوتری و ارتباطات در حال پیش رفت که در دسترس می باشد . 

استراتژی‌های سپرده گذاری بلندمدت با کسب سریع یک دلار یا این که سود حاصل از داده ها داخلی ساخته نمی شوند . آنان در طول زمان تولید شده و مهمتر از همه ,یادگرفته می شود که به چه شکل از ایرادات پیشین در بازار خودداری کرد .

 

نویسنده و مترجم: خانم هانیه عظیم زادگان