افتتاح حساب فارکس – گرما کشور ایران را در برمی گیرد

فارکس

گرما کشور ایران را در برمی گیرد / نگرانی از تأمین برق کشور ایران در چهارمی هفته فصل تابستان
گرما کشور ایران را در برمی گیرد هوا در‌این هفته گرم خیس می شود و در صورتی بیشترین میزان مصرف برق در ساعتها پیک , مرتبط با استعمال از وسایل سرمایشی است ; این زمینه مسئولان را نسبت به تأمین برق کشور ایران در چهارمی هفته فصل‌تابستان نگران نموده است .
طبق پیش گویی کارشناسان اداره هواشناسی , مراحل ارتقاء دما در بیشتر نقاط میهن تا روز سه‌شنبه ادامه خواهد داشت و در کل , هفته ای گرم خیس از هفته های پیشین را در پیش داریم . 

دمای هوا تا روز سه‌شنبه در بعضی از نقاط مرزو بوم , به خصوص در تهران , گرمتر می شود . پیش گویی شده که در تهران دمای هوا به بالای 40 مرتبه میرسد و در بعضی بخشها نظیر شیراز , اهواز بندرعباس و مشهد , هوا نسبت به هفته پیش اندکی گرمتر می شود . این ارتقا دما , در‌صورتی‌که بیشترین میزان مصرف برق در ساعت‌ها پیک , مرتبط با استعمال از وسایل سرمایشی است ; مسئولان را نسبت به تأمین برق جمهوری اسلامی ایران در چهارمی هفته فصل تابستان نگران نموده است . 

کمپانی توانیر در ادامه این مورد اطلاعیه ای صادر کرد . نوشته این اطلاعیه به‌این شرح است : ( با بالا رفتن دمای هوا , مصرف برق هم به طور تصاعدی ارتقاء مییابد که بیشترین علت آن به کار گیری از وسایل سرمایشی است . در تهران هر کدام جايگاه ارتقا دما , منجر بالارفتن 200 مگاواتی مصرف برق می شود . این فرایند در کل میهن , گاه به بیش تر از 1500 مگاوات میرسد .

فارکس مقدماتي فارکس ممنوع فارکس ممنوع است؟ فارکس مي فارکس نرم افزار فارکس نسخه اندرويد

رکورد مورخ مصرف برق میهن برای سومی توشه در سال 97 ناکامی

کاهش بارندگی ها طی سال آبی رنگ منتهی به تابسان این سال سبب ساز به خشکی و در فیض عدم قابلیت و امکان ایجاد در نیروگاه های آبی رنگ شده و کانال برق میهن با محدودیت هایی در تامین برق مواجه گشته است . از طرفی تغییر‌و تحول اقلیم دنیا که میهن مارا هم زیر تاثیر قرار داده و موجب پدیده گرمایش استوار شده‌است .

با دقت به پیش گویی اداره هواشناسی دمای هوا درین هفته هم ارتقاء بیشتری یافته و کل مرزوبوم را به طور پهناور دربرخواهد گرفت . قطعا در چنین قوانینی برای تامین برق استوار , بیشتراز هر زمان دیگر به مدیر مصرف برق نیازمندیم .

از این رو از آحاد مردمان عزیز مملکت در قسمت های گوناگون خانگی , تجاری , مجتمع های تولیدی و صنعتی و کشاورزان تقاضا دارااست تا با پیش دریافت کردن راهکارهای مدیر مصرف برق مخصوصا در ساعت های نقطع ی عطف توشه ( 12 الی 16 و 20 الی 23 ) , کارمندان صنعت برق را فقط با 10 درصد صرفه جویی , در ارائه هرچه بیشتر سرویس ها و تأمین برق استوار کمک و از پیدایش محدودیت های خاموشی تحمیلی که به دلیل ارتقاء بیشتراز حد مصرف برق چهره میدهد , خودداری کنند . خاطرنشان به وجود می آورد که با انجام پیشنهاد های زیر , وصال به کاهش 10 درصدی به آسانی قابل دستیابی است .

فارکس نفت فارکس نمودار فارکس نيما آزادي فارکس هاي ايران فارکس و بانک اقتصاد نوين فارکس و بورس

*راهکارهای معمولی برای کاهش مصرف برق

• درساعت های نقطع ی عطف توشه ( پیک مصرف ) تا حد قابلیت و امکان در کولرهای آبی‌رنگ از به دور نماید به کارگیری نمائیم .
• در صورت به کار گیری از کولرهای گازی , ترموستات را در بین 23 تا 25 سکو سانتی گراد تهیه و تنظیم کنیم .
در ساعتها های نقط ی اوج توشه ( 12 الی 16 و 20 الی 23 ) به ازای هر دو ساعت , کولر را نیم ساعت خاموش نمائید . ( زمانبندی در این سو به صلاحدید مشترکان امداد شایانی به رئیس مصرف برق و پایداری کانال برق خواهد کرد . )
• هنگام به کارگیری از کولر یا این که وسایل سرمایشی در ساعت  های نقط ی اوج توشه , تا حد قابلیت از اسباب و اثاث پرمصرف برقی نظیر اتو , لباسشویی , ظرف شویی و جاروبرقی همزمان به کار گیری نکنیم .   
• به کار گیری از وسایل برقی یادشده را به روزهای تعطیل یا این که ساعت های غیرپیک منتقل کنیم . (