شرکت آلپاری - نامی تجاری با شهرت جهانی

شرکت آلپاری در سال 1998 تاسیس شده است و امروزه یکی از بزرگترین برندهای بازار فارکس می‌باشد
و به رشد خود ادامه می‌دهد. شهرت بی عیب و نقص، استفاده از تکنولوژی‌های نوین و شرایط کاری مطلوب
از مزایای اصلی شرکت ما می‌باشند و دلایل اصلی انتخاب شرکت ما توسط یک میلیون مشتری می‌باشند.

 • null

  ذخیره سازی جداگانه موجودی

  موجودی مشتریان به طور کاملا جداگانه از موجودی عملیاتی شرکت، در بانک‌های معتبر و در حساب‌های مخصوص (segregated accounts) ذخیره می‌شوند. شرکت آلپاری از موجودی مشتریان برای انجام عملیات پرداختی و یا سرمایه گذاری استفاده نمی کند و در تمام مدت زمان ذخیره از آنها حفاظت می‌کند.

   
 • null

  همکاری با بانک‌های مختلف

  شرکت آلپاری با بانک‌های معتبر مختلفی همکاری می‌کند. این بانک‌ها در تمام جهان مشهور هستند و اعتبار آنها در سراسر جهان ثابت شده است.

 • null

  استفاده از فن آوری‌های رمز گذاری مدرن

  شرکت آلپاری از شبکه رمز گذاری پروتکل SSL (Secure Sockets Layer) استفاده می‌کند. این شبکه ایجاد اتصالی امن هنگام انجام معاملات را فراهم می‌سازد. برای جلوگیری از سرقت اطلاعات هنگام انتقالات و دسترسی اشخاص ثالث به آنها، اطلاعات رمز گذاری می شوند، با این حال برای عدم تغییر، اطلاعات بطور کامل انتقال داده می‌شوند.

 • null

  شرایط کار شفاف و سیاست اطلاعات

  شرکت آلپاری برای شفافیت فعالیت‌های خود تمام تلاش خود را می‌کند. ما به استانداردهای سخت بازارهای مالی پایندیم و ملزم هستیم به سازمان‌های نظارتی فعالیت‌های خود را گزارش دهیم.

بیش از یک میلیون مشتری از سراسر جهان به ما اعتماد دارند

شرکت آلپاری از سال 1988 در بازار فارکس فعالیت دارد و قابل اطمینان بودن شرکت به مشتریان ما از 150 کشور دنیا ثابت شده است.

افتتاح حساب تجاری
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null