راهنمای کامل دریافت رمز پویا

راهنمای کامل دریافت رمز پویا

رمز پویا چیست؟
سر پویا یا این که راز یک‌بار مصرف ( OTP : One Time Password ) یکی ۷ رقمی است که شما میتوانید آن را مثل راز دوم اثبات ( ایستا ) به کار گیری نمایید . صرفا تفاوت در‌این است که راز یک‌بار مصرف , برای یک تراکنش قابل‌استفاده است که غالباً در یک نرم‌افزار از سمت خزانه ایجاد می گردد و حداکثر هر ۶۰ ثانیه یک‌بار ( بسته به خزانه ) منقضی شده و راز جدیدی ایجاد می‌گردد ; یعنی درصورتی که شما یک سر دوم یک‌بار مصرف اخذ کردید و تا یک دقیقه آن گاه استعمال نکردید , دیگر اعتبار ندارد و بایستی مجدد آن را اخذ نمائید . همینطور در شرایطی که راز دوم پویا را گرفتید و یک تراکنش انجام دادید , برای تراکنش بعدی , چه بسا چنانچه هنوز ۱ دقیقه نیز نشده باشد , گشوده نیز بایستی سر دوم جدیدی اخذ نمائید .

مزایای راز پویا چیست؟
سارقان با به کار گیری از داده ها کارت در کنار راز دوم اثبات ( ایستا ) میتوانند اکانت شخص را با‌گاز خالی نمایند . برای دوری از این اتفاقات , در بخش اعظمی از کشورهای دنیا , سر دوم یک‌بار مصرف ( پویا ) در حیث گرفته شده‌است . با به کارگیری از این طرز سرقت از اکانت استفاده کننده عملاً ناممکن می گردد . با ارتقا تهدیدات و حمله ها فیشینگ , فارمینگ , کی لاگرها از روش به کارگیری از رمزهای ایستا , امنیت در سیستم‌های بانکداری الکترونیک به خطر افتاده است .

فیشینگ : سایت‌های جعلی پرداخت که کاملاً مشابه نصیب پرداخت بانک‌ها پباده سازی شده و با انتقال استفاده کننده به آن تمام داده ها از جمله سر دوم اثبات ( ایستا ) در مشت سارقین افتاده و سبب سرقت‌های آنلاین می شود . در دادسرای جرائم رایانه‌ای مال‌باختگانی وجود دارا هستند که از ارقام جزئی کم‌تر از ۱ میلیون تومان تا مبالغ سنگین وزن درحد ۴۰۰ میلیون تومان به جهت هجوم ها فیشینگ از دست داده‌اند .

 

راهنمای کامل دریافت رمز پویا

 

فارمینگ : یک هجوم مهندسی اجتماعی است که برای دسترسی به گواهینامه‌های دستیابی مثل اسم کاربری و سر عبور در سرقت‌های آنلاین به عمل گرفته می گردد .

کی لاگرها : نرم‌افزارهایی که کلیدهای فشرده‌شده روی صفحه‌کلید را ذخیره میکند . به صورتی که می‌گردد داده ها تایپ‌شده به وسیله یوزرها من جمله سر دوم اثبات ( ایستا ) را سرقت کرد .

با پویاسازی رمزهای دوم کارت‌های بانکی احتمال این‌گونه سوءاستفاده‌ها کاهش پیدا کرده و دارندگان کارت‌های بانکی می توانند به‌جای استعمال از یک راز دوم اثبات ( ایستا ) , در هر توشه خرید از اینترنت یا این که پرداخت‌های مستلزم راز دوم , از رمزهای متمایز ( پویا ) که خزانه در اختیارشان قرار می دهد , استعمال کنند . شایان‌ذکر است این رمزها ارتفاع قدمت محدودی ( حداکثر ۱ دقیقه ) داشته و یک‌بار مصرف می باشند ; به‌این مفهوم که صرفاً برای یک تراکنش قابل استفاده‌اند . اپلیکیشن‌ های بانک‌ها این سر را با به کارگیری از الگوریتم پیچیده‌ای ایجاد می‌نمایند که دسترسی به آن برای هکر‌ها زیاد پیچیده یا این که چه بسا ناممکن به‌حساب میاید . به کارگیری از سر یک‌بار مصرف , چه بسا در حالتی که برای سایرافراد قابل‌مشاهده نیز باشد , خطری اکانت بانکی و تراکنش‌های مالی اشخاص را تهدید نمیکند .

 

راهنمای کامل دریافت رمز پویا

 

معایب راز پویا چیست؟
سر دوم پویا در کنار تمام مزایای کلیدی , معایبی هم دارااست . دشواری مردمان در فعال سازی و عادت به به کار گیری از سر دوم پویا مسئله‌ای است که اما پرهیز از کلاه‌برداری و امنیت فراهم‌شده , رنج آن را پوشش می دهد . امنیت عمده یا این که دردسر مضاعف!
در‌حالتی که درگیر به خرید از اینترنت با رایانه همراه و یا این که لپ تاب باشید و یک دفعه تلفن همراه موبایلتان خاموش شود , قابلیت و امکان انجام فرایند رمزگیری مختل می گردد و به حیث بعضا از کارشناسان این مصوبه در ماه‌های ابتدایی اجرا , سبب ساز به کاهش شدید در فروش فروشگاه‌های اینترنتی خواهد شد .

فقدان بسترهای اضطراری در سمت و سوی مشتریان و اشتباهات مرتبط با بسترهای ایجادشده از طرف بانک‌ها اختلال دارای اهمیت است که اميد می رود بانک‌ها با برداشتن قدم‌های موفق‌تر در اين حيطه , امکان‌های راحت‌تری را براي تهیه‌ی راز یک‌بار مصرف در دست مشتريان خویش قرار دهند . به‌طورکلی در شرایطی‌که فهرستی از مزایا و معایب این شیوه‌ی پرداخت تهیه و تنظیم کنیم , قطعاً کفه‌ی معیار در سوی مزایای آن سنگینی می کند .

راهنمای کامل دریافت رمز پویا

راه اندازی راز پویا به چه شکل است؟
پویاسازی راز دوم کارت‌های بانکی صرفا به وسیله خزانه صادرکننده کارت انجام میگردد و مشتریان هر خزانه میتوانند برای اطلاع از روش‌های راه‌اندازی سر پویای کارت خویش به شعب آن خزانه مراجعه نمایند . برای اخذ سر دوم یک‌بار مصرف , سه طرز کلی موجود هست :

۱ . اخذ سر دوم یک‌بار مصرف با اس ام اس
۲ . اخذ سر دوم یک‌بار مصرف به‌وسیله کد USSD2 .
۳ . اخذ سر دوم یک‌بار مصرف با نرم افزار گوشی بانک‌ها

راهنمای بی نقص اخذ سر پویا
افرادی که تلفن همراه هوشمند ندارند , میتوانند سر پویا برای به کارگیری از سرویس ها بانکی را به‌جای نرم‌افزار رمزساز , از روش پیام کوتاه یا این که USSD اخذ نمایند که برای اخذ اس ام اس , با حضور در بانک صادرکننده کارت و احراز نام‌و‌نشان می بایست رضایت آشکار مشتری به اخذ پیام کوتاه دربردارنده راز پویا از روش شماره موبایل ثبت شده نزد بانک مجموعه مستند شود .

هر بانک ممکن است از یک یا این که یکسری روش متعدد برای ارائه راز دوم به مشتریان خویش به کارگیری نماید . به دنبال مقاله به روش راه اندازی سر دوم پویا بانک‌ها می پردازیم و در پایان پیوند تارنما کلیدی بقیه بانک‌های مو جود را قرار داده‌ایم .

 

راهنمای کامل دریافت رمز پویا

 

فعال سازی سر پویا بانک ملی
فعال‌ساز‌ی راز پویا – نرم افزار
برای راه‌اندازی راز یک‌بارمصرف نخستین و دوم کارت‌های بانک ملی می بایست نرم افزار «شصت ( ۶۰ ) » را از تارنما بانک ملی دانلود و نصب فرمائید . بانک ملی روش‌های زیادی برای راه‌اندازی برنامه راز ساز خویش دارااست . به‌دنبال و برای راه‌اندازی نرم‌افزار شصت , به یکی‌از سه روش «مراجعه به سامانه بام» , «مراجعه به دستگاه‌های کیوسک» و «دستگاه‌های خودپرداز» می‌توان کار کرد .

فعال سازی راز پویا – ussd یا این که اس ام اس
بانک ملی فعلاً روش پیامکی را برای فعال سازی سر پویا در لحاظ ندارد و شما میتوانید از یک راه و روش ساده‌تر به نام کد USSD به کار گیری نمایید . راه اندازی راز پویا بانک ملی با کد USSD از روش شماره #۶۰*۷۳۷* صورت میپذیرد .

 

راهنمای کامل دریافت رمز پویا

 

اخذ راز پویا بانک ملت
راه‌اندازی سر پویا بانک ملت
فعال سازی راز پویا – نرم افزار
بانک ملت جهت به کارگیری مشتریان از قابلیت و امکان نو رمزهای پویا , برنامه موبایلی «رمزنگار ملت» را ارائه نموده است . برای به کارگیری از برنامه رمزنگار ملت حتمی است که در صدر با مراجعه به عابر بانک ملت , کد راه اندازی برنامه را اخذ کنید . بعداز دانلود رمزنگار ملت و نصب آن , با واردکردن کد , برنامه را فعال فرمائید . ازاین‌پس برای هر توشه اخذ راز پویا کافی است به رمزنگار ملت رجوع‌کنید .

فعال سازی راز پویا – اس ام اس
با مراجعه به دستگاه خودپرداز بانک ملت و ورود به منوی تغییر و تحول سر و سرویس ها سر پویا , سامانه رمزنگار ملت – ورژن پیامکی را تعیین نموده و فرآیند موردنظر را انجام دهید . پیام کوتاه فعال سازی و راهنمای سامانه از طرف بانک ملت ارسال می‌گردد . در‌این تراز برای اخذ سر پویا , چهار رقم انتها کارت بانکی فعال‌شده را به شماره ۳۰۰۰۳۳۰۳ ارسال نمایید . درنهایت سر ۷ رقمی یک‌بار مصرف از سوی بانک با راز شماره Bank Mellat برای شما ارسال میگردد .

 

راهنمای کامل دریافت رمز پویا

 

اخذ سر پویا بانک صادرات
راه‌اندازی سر پویا بانک صادرات
راه اندازی راز پویا – نرم افزار
بانک صادرات جهت به کار گیری مشتریان از قابلیت تازه رمزهای پویا , نرم افزار «ریما» را ارائه نموده است . از روش وبسایت بانک صادرات کشور ایران برنامه سر ساز ریما را دانلود و نصب فرمایید . بعد از آن به دستگاه خودپرداز بانک صادرات مراجعه کرده و کد فعال‌ساز‌ی نرم‌افزار را اخذ فرمائید .

فعال‌ساز‌ی راز پویا ussd یا این که اس ام اس
برای اخذ سر دوم یک‌بار مصرف بانک صادرات کافی است کد دستوری #٧١٩* را در نصیب تماس موبایل شماره‌گیری کرده و روند را طی فرمایید تا به‌راحتی بتوانید راز دوم یک‌بار مصرف بانک صادرات را تنظیم نمایید .

اخذ راز پویا بانک تجارت
راه اندازی سر پویا بانک تجارت
فعال‌ساز‌ی سر پویا – نرم افزار
بانک تجارت نرم‌افزار «همراز» را به‌منظور صادر شدن سر دوم یک‌بار مصرف ساخت نموده است . مشتریان میتوانند با مراجعه به دستگاه‌های خودپرداز بانک تجارت , خواهش تصاحب کردن سر پویا خویش را ثبت کنند که یک اس ام اس دربردارنده کد فعال سازی سر پویا به شماره موبایل آن ها ارسال می گردد . آن گاه از روش تارنما بانک تجارت مبادرت به اخذ نرم‌افزار ایجاد راز یک‌بار مصرف همراز ‌نمایند و درنهایت با استعمال از پیام کوتاه دریافتی در سطح اولیه , مبادرت به راه‌اندازی نرم‌افزار همراز خویش کنند .

 

راهنمای کامل دریافت رمز پویا

 

فعال سازی راز پویا ussd یا این که پیام کوتاه
بانک تجارت به‌منظور سهولت دسترسی مشتریان خویش به راز یک‌بار مصرف ( پویا ) تجارت کارت , کد دستوری #۸۸*۷۸۸* را فعال نموده است . از مزایای این روش عدم مراجعه به دستگاه خودپرداز برای راه‌اندازی سر پویا و عدم نصب نرم افزار است .

راه اندازی راز پویا بانک تسکین دهنده
فعال‌سازی سر پویا – نرم افزار
بانک آرامبخش از نرم‌افزاری به اسم «رمز نما» به‌منظور صادر شدن راز دوم یک‌بار مصرف استعمال می کند . برای فعال سازی نرم‌افزار به دستگاه خودپرداز بانک آرامبخش رجوع کنید . در بخش تغییر‌و تحول سر , آیتم راز دوم پویا را گزینش نمایید و فرآیند را انجام دهید . هم‌چنین میتوانید برنامه راز نما را از وب سایت بانک تسکین دهنده دانلود و نصب فرمائید . در اپ رمزنما , شماره آرامبخش کارت , کد راه اندازی چاپ شده و شماره سریال پیام کوتاه شده را وارد و نرم‌افزار را فعال نمایید . با زدن آیتم اخذ راز , سر دوم یک‌بار مصرف برای شما ساخت میگردد .

فعال سازی راز پویا ussd یا این که اس ام اس
جهت فعال سازی راز پویا به‌صورت پیامکی , می بایست با مراجعه به یک کدام از دستگاه‌ های خودپرداز بانک تسکین دهنده و واردکردن شماره همراه خویش , نسبت به تائید آن مبادرت نمائید . جهت به کارگیری از راز دوم پیامکی می بایست ۴ رقم پایان شماره کارت خویش را از روش شماره همراه خویش به راز شماره ۱۰۰۰۲۵۱۶ اس ام اس و بخش سر متغیر را از روش همین راز شماره اخذ فرمایید .

 

راهنمای کامل دریافت رمز پویا

 

اخذ سر پویا بانک سپه
فعال سازی راز پویا بانک سپه
فعال سازی راز پویا – نرم افزار
برای اخذ راز دوم پویا بانک سپه بایستی نرم افزار «رمزساز سپه» را اخذ و نصب نمائید . به‌منظور راه‌اندازی این اپلیکیشین بایستی به یکی شعب این بانک رجوع نمایید چون کد راه اندازی اول نرم افزار از روش اس ام اس ارسال نخواهد شد .

فعال‌ساز‌ی راز پویا ussd یا این که اس ام اس
برای اخذ راز دوم پویا از روش اس ام اس , نیازی به مراجعه به شعب بانک سپه ندارید ; البته ضروری است ابتدا کارت بانکی خویش را برای اخذ راز دوم پویا فعال فرمایید , برای این عمل کافی است کد دستوری شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی *کد ملی*۱ را به رمز شماره ۶۷۱۵۰۱۴ اس ام اس نمائید . بعداز فعال شدن راز پویا برای کارت بانکی , می توانید برای هر تراکنش بانکی صرفا با اس ام اس چهار رقم پایان کارت بانکی *کدملی*۲ به به عبارتی رمز شماره ۶۷۱۵۰۱۴ , سر پویای یگانه به آن تراکنش رو به‌صورت پیامکی اخذ نمائید .

اخذ راز پویا بانک کشاورزی
راه اندازی راز پویا بانک کشاورزی
راه اندازی سر پویا – نرم افزار
برای اخذ سر دوم پویا بانک کشاورزی بایستی از نرم افزار «ریما» به کار گیری نمائید ; به این ترتیب ابتدا نرم افزار را از وب سایت بانک کشاورزی دانلود و نصب فرمائید . به‌منظور راه‌اندازی آن , می بایست به یکی دستگاه های خودپرداز این بانک رجوع‌کنید و فرآیند فعال سازی آن را انجام دهید . بعد از آن یک توکن ( راز ) به وسیله خودپرداز و یک راز به وسیله اس ام اس برای شما ارسال می گردد که با استعمال از آن ها می توانید نرم افزار را فعال نمائید .

فعال سازی راز پویا ussd یا این که اس ام اس
در‌این روش می بایست به دستگاه‌های خودپرداز بانک کشاورزی رجوع نمایید و پس از اخذ دو کد ۸ رقمی و واردکردن شماره گوشی تلفن , از روش اس ام اس این خدمت را برای خویش فعال نمایید .

 

راهنمای کامل دریافت رمز پویا

 

راه اندازی سر پویا بانک سامان
راه اندازی سر پویا – نرم افزار
بانک سامان برای ارائه سرویس ها سر دوم یک‌بار مصرف خویش از نرم افزار «رمزینه» استعمال می‌نماید . ابتدا برای اخذ نرم افزار و فعال سازی راز یک‌بار مصرف به تارنما بانک سامان مراجعه کنید . آنگاه با مراجعه به یکی‌از شعب بانک یا این که از روش نت بانک سامان برای تصاحب کردن راز پویا مبادرت کنید .

فعال سازی سر پویا ussd یا این که اس ام اس
مشتریانی که هم‌اکنون در سامانه پیامکی بانک سامان عضو میباشند و اس ام اسهای هشداری و بانکی را اخذ می کنند , به‌صورت خودکار اخذ پیامک های سر دوم پویا هم بر روی به عبارتی خط برای آنان فعال میشود ; البته مشتریانی که‌این اس ام اس را اخذ نمی کنند , ضروری است از روش دستگاه های خودپرداز مبادرت کنند .

راه اندازی راز پویا بانک پاسارگاد
فعال سازی سر پویا – نرم افزار
مشتریان بانک پاسارگاد میتوانند از روش «موبایل بانک» نسبت به اخذ و فعال‌ساز‌ی سر دوم یک‌بارمصرف مبادرت نمایند . فعال سازی تلفن همراه بانک بدین‌صورت است که با مراجعه به خودپرداز بانک پاسارگاد کد کاربری و سر عبور را اخذ میکنید . پس‌ازآن با دانلود همراه بانک پاسارگاد نسبت به اخذ راز یک‌بارمصرف کارت‌های بانک پاسارگاد مبادرت میکنید .

فعال‌ساز‌ی سر پویا ussd یا این که اس ام اس
شماره #۷۲۰* را شماره‌گیری فرمائید . بعد مورد راز پویای کارت را گزینش نمایید . به‌این‌ترتیب راز دوم پویا به شماره شما اس ام اس خواهد شد .

راهنمای کامل دریافت رمز پویا

راه‌اندازی سر پویا بانک آتی
فعال‌سازی سر پویا – نرم افزار
بانک آتی برای ارائه سرویس ها سر دوم یک‌بار مصرف خویش از نرم افزار «ریما» به کار گیری میکند . بعداز نصب این نرم افزار از تارنما بانک آتی به‌منظور اخذ کد امنیتی , به یکی دستگاه‌های خودپرداز بانک آتی مراجعه ‌نمایند . با وارد نمودن کد امنیتی دریافتی از روش خودپرداز ( ۸ رقمی ) و کد امنیتی اس ام اس شده , می توانند نسبت به فعال سازی برنامه مبادرت کنند .

راه‌اندازی راز پویا ussd یا این که پیام کوتاه
با مراجعه به دستگاه خودپرداز بانک آتی و تعیین آیتم فعال سازی راز یک‌بار مصرف دوم به روش پیام کوتاه , روند را به ترتیب انجام داده و با ارسال کد راه اندازی دریافتی به رمز شماره ۳۰۰۹۴۰ عملیات با موفقیت انجام قبول می کند .

اخذ سر پویا بانک پارسیان
راه اندازی سر پویا بانک پارسیان
راه اندازی راز پویا – نرم افزار
در بالا نرم افزار «پارسیان من» را دانلود و نصب فرمایید . پس‌ازآن به یک کدام از دستگاه های خودپرداز بانک پارسیان مراجعه کرده و پروسه را به ترتیب انجام دهید .

فعال‌ساز‌ی راز پویا ussd یا این که پیام کوتاه
بعد از طی فرآیند فوق , از مشتری مراد می گردد تا در صورت تصمیم به به کارگیری از خدمت راز یک‌بار مصرف پیامکی , موافقت خویش را اعلام کند .

اخذ راز پویا بانک دی
راه اندازی سر پویا بانک دی
فعال‌ساز‌ی سر پویا – نرم افزار
بانک دی از نرم افزار «ارس» برای ارسال راز یک‌بار مصرف استعمال می کنند . برای راه اندازی آن به سامانه وب بانک دی مراجعه کرده و فرآیند را انجام دهید . درصورتی‌که اسم کاربری و راز عبور وب بانک دی را در اختیار ندارید , جهت راه اندازی نرم افزار ارس به همراه مدارک هویتی به یک کدام از شعب بانک دی رجوع‌نمایید .

راهنمای کامل دریافت رمز پویا

اخذ سر پویا بانک انصار
راه‌اندازی راز پویا بانک انصار
فعال سازی راز پویا – نرم افزار
بانک انصار برای ساخت سر دوم پویا از نرم افزار «ارس» به کار گیری میکند . بعداز نصب این نرم‌افزار بایستی به یک کدام از شعب بانک انصار مراجعه‌نمایید و برای فعال سازی آن خواهش قانونی دهید . بعداز ارائه خواهش , یک کد برای شما پیام کوتاه می گردد . با واردکردن این کد در اپ ارس و نسخه برداری کد QR ارائه‌شده بوسیله شعبه , می‌توان راز دوم پویا را فعال نمود .

راه‌اندازی سر پویا بانک اقتصاد نوین
فعال سازی راز پویا – نرم افزار
بانک اقتصاد نوین برای ارائه سرویس ها سر دوم یک‌بار مصرف خویش از نرم افزار «ارس» استعمال می نماید . بعد از نصب آن نیز می‌توان به‌صورت حضوری به یکی شعب بانک مراجعه کرد و نیز می‌توان با ورود به وب بانک نسبت به راه اندازی مبادرت نمود .

راه‌اندازی راز پویا – اس ام اس
مشتریانی که هم‌اکنون در سامانه پیامکی بانک اقتصاد نوین عضو میباشند و پیامک های هشداری و بانکی را اخذ میکنند , به‌صورت خودکار اخذ اس ام اس های سر دوم پویا هم بر روی به عبارتی خط برای آن ها فعال می شود ; البته مشتریانی که‌این اس ام اس را اخذ نمیکنند , واجب است از روش دستگاه های خودپرداز مبادرت کنند .

اخذ سر پویا بانک سینا
راه اندازی راز پویا بانک سینا
فعال سازی راز پویا – نرم افزار
اخذ راز پویا برای کارت بانک سینا از روش نرم افزار «ارس» انجام می شود . بعداز نصب نرم‌افزار به بانک مراجعه نموده و فرایند را به ترتیب انجام دهید .

 

راهنمای کامل دریافت رمز پویا

 

اخذ سر پویا پست بانک کشور ایران
فعال سازی سر پویا پست بانک کشور ایران
راه‌اندازی راز پویا – نرم افزار
برای اینکه بتوانید از سر یک‌بار مصرف پست بانک به کار گیری فرمایید , حتماً می بایست به شعبه مراجعه‌نمایید و نرم افزار منحصر به فرد پست بانک را دانلود فرمایید و از روش کد ویژه‌ای که در شعبه اخذ میکنید , وارد بخش راز پویا شده و هرگاه که خواستید از این خدمت به‌راحتی به کار گیری نمایید .

راه اندازی راز پویا بانک قرض الحسنه مهر کشور ایران
فعال سازی راز پویا – نرم افزار
برای بانک قرض‌الحسنه مهر کشور‌ایران هم می بایست از نرم افزار «ارس» استعمال نمائید . پس حتماً آن را از گذشته بر روی گوشی‌های خویش دانلود فرمایید . ابتدا به یکی‌از شعب بانک قرض‌الحسنه مهر کشور‌ایران مراجعه کرده و یک کد QR اخذ نمائید و به‌راحتی وارد سامانه ارس گردید و از این نرم افزار برای اخذ راز پویا استعمال فرمائید . اما گذشته از اینکه بخواهید این کد QR را وارد نمایید , بایستی یک پیام کوتاه اخذ کرده و آن را وارد نرم افزار نمائید .

فعال‌ساز‌ی راز پویا بانک حکمت ایرانیان
فعال‌سازی راز پویا – نرم افزار
برای بانک حکمت ایرانیان هم بایستی از نرم افزار ارس استعمال فرمائید .

پس حتماً آن را از گذشته بر روی گوشی‌های خویش دانلود فرمائید .

ابتدا به یکی‌از شعب بانک حکمت ایرانیان مراجعه کرده و یک کد QR اخذ فرمائید و

به‌راحتی وارد سامانه ارس گردید و از این نرم افزار برای اخذ راز پویا به کار گیری نمایید .

 

راهنمای کامل دریافت رمز پویا

 

اخذ راز پویا بانک قوامین
فعال سازی راز پویا بانک قوامین
راه‌اندازی سر پویا – نرم افزار
بانک قوامین جهت راه اندازی و به چنگ آوردن سر پویا از روش نرم افزار «جی‌بی‌رمز» مبادرت کرده است .

نصب ورژن اندروید برنامه جی‌بی‌رمز با مراجعه به وب سایت بانک قوامین و

نصب ورژن IOS از روش نرم‌افزار سیبچه انجام میپذیرد . آن گاه با مراجعه به شعب و یا این که

خودپردازهای بانک قوامین در سراسر سرزمین , نسبت به فعال سازی و به چنگ آوردن راز پویا کارت خویش مبادرت کنند .

حرف پایان
با اعتنا به این‌که کلاه‌برداران از هر فرصتی برای سوءاستفاده منفعت می گیرند ,

حتمی است دارندگان کارت ضمن نگهداری هوشیاری , مراقب اینترنت سایت‌ها و اس ام اسهای

جعلی با عنا وین فریبنده‌ای نظیر پویاسازی رمزهای دوم بوده و فقط از روش‌های اعلام‌شده به وسیله بانک خویش ,

برای راه‌اندازی و اخذ سر دوم پویا به کار گیری نمائید . شایان‌ذکر است فعال سازی

راز پویا کاملاً بدون پول بوده و به‌هیچ‌عنوان در وب‌سایت بانک مرکزی انجام نمیشود .

همینطور باخبر باشید که بانک‌ها و مؤسسات اعتباری به‌هیچ‌عنوان برای فعال سازی راز دوم پویا ,

داده ها دارای اهمیت کارت‌های بانکی نظیر راز دوم و کد اعتبار سنجی ( CVV2 ) کارت شما‌را مطالبه نخواهند کرد .

در صورت برخورد با موردها مشکوک ,

فوراً بانک خویش را از این مسئله باخبر نموده و در این سمت از بانک یاری بگیرید .

فارکس ای ایکسنس